У обе утакмице које су одигране у недељу бодове су однеле гости, Слога и Торпедо 1924. Слога је то учинила у Шеварицима, минималним резултатом од 1:0, док је Торпедо био много успешнији у Шапцу где су надиграли Савациум са 7:1. Већ у 3. минуту Слога је дошла до предности преко свог најбољег стрелца Владимира Ђукића, што се испоставило и коначним резултатом. Нити један картон није био додељен на Градском стадиону. Први гол постигнут је у 16. минуту, наредни у 41., а оба је дао Бранко Пантелић из гостујуће екипе. Период од 60. до 77. минута био је прилично узбудљив јер је тада виђена већина голова овог меча. Гости су их постизали као на траци, и то преко четири различита играча, да би домаћи при резултату од 0:3 дали свој. Између осталог, два пута у листу стрелаца уписао се Немања Рајић, тренутно најефикаснији играч ове групе са 13 постигнутих голова.

Након ових резултата позиције се нису мењале, али су наравно Слога и Торпедо смањили своје заостатке за Санрајсом. Торпедо је трећи са минусом од четири бода, док је Слога испред њих и у “видокругу” једне победе и евентуалног поравњања са Шапчанима. Међутим, имају значајан заостатак по питању гол разлике (29:21) коју би морали да надокнаде у последњем мечу полусезоне како би понели титулу јесењег првака. Ту утакмицу играће наредне недеље 19. новембра на свом терену против Савациума.