Јединство – Младост Сл.

0 - 3
Завршено

Резултат

КлубУкупноИсход
Јединство 0Пораз
Младост Сл.3Победа

ИНФО

Датум Време Лига Сезона Коло
01.11.2020. 11.00 ОФЛ "Поцерина" - група "Цер" 2020/21. 7.

Службена лица

ДелегатСудија1. помоћник
Драган ТрајковићВукашин ВујевићМилена Вуковић

Место

Мала Врањска
Мала Врањска, Град Шабац, Мачвански управни округ, Централна Србија, Србија