Слога – Пролетер

0 - 2
Завршено

Резултат

Клуб1. полувреме2. полувремеУкупноИсход
Слога000Пораз
Пролетер112Победа

ИНФО

Датум Време Сезона Коло
21.09.2019. 16.00 2019/20 2.

Службена лица

ДелегатСудија1. помоћник2. помоћник
Марко ПуљизДејан СекулићДраган СандићВладан Микић

Место

Дуваниште
Карађорђева, Дуваниште, Град Шабац, Мачвански управни округ, Централна Србија, Србија