Младост Сл. – Сава

2 - 4
Завршено

Резултат

КлубУкупноИсход
Младост Сл.2Пораз
Сава4Победа

ИНФО

Датум Време Лига Сезона Коло
12.09.2021. 11.00 ОФЛ "Поцерина" - 2021/22. 2021/22. 1.

Службена лица

ДелегатСудија1. помоћник2. помоћник
Зоран ЂурђевићИгор ДикановићНенад ТешићМладен Тешић

Место

Слатина
Слатина, Град Шабац, Мачвански управни округ, Централна Србија, Србија