Младост Св. – Сава

1 - 1
Завршено

Резултат

Клуб1. полувреме2. полувремеУкупноИсход
Младост Св.011Нерешено
Сава011Нерешено

ИНФО

Датум Време Сезона Коло
06.10.2019. 11.00 2019/20 4.

Службена лица

ДелегатСудија1. помоћник2. помоћник
Драган ТрајковићНенад РанковићДраган ЈанковићСтеван Петровић

Место

Свилеува
Свилеува, Мачвански управни округ, Централна Србија, 15221, Србија