Метлић – Јединство

2 - 1
Завршено

Резултат

Клуб1. полувреме2. полувремеУкупноИсход
Метлић202Победа
Јединство 101Пораз

ИНФО

Датум Време Лига Сезона Коло
29.09.2019. 11.00 ОФЛ “Поцерина” – група “Цер” 2019/20 3.

Службена лица

ДелегатСудија
Зоран ЈаковљевићИвица Крајић

Место

Метлић
Метлић, Град Шабац, Мачвански управни округ, Централна Србија, Србија