Галеб 1984 – Младост Св.

3 - 4
Завршено

Резултат

Клуб1. полувреме2. полувремеУкупноИсход
Галеб 1984213Пораз
Младост Св.224Победа

ИНФО

Датум Време Сезона Коло
13.10.2019. 11.00 2019/20 5.

Службена лица

ДелегатСудија1. помоћник
Сретен БелићДејан ИлићСтефан Ђошић

Место

Церовац
Церовац, Град Шабац, Мачвански управни округ, Централна Србија, Србија