Галеб 1984 – Корман

4 - 0
Завршено

Резултат

Клуб1. полувреме2. полувремеУкупноИсход
Галеб 1984224Победа
Корман000Пораз

ИНФО

Датум Време Сезона Коло
22.09.2019. 11.00 2019/20 2.

Службена лица

ДелегатСудија1. помоћник2. помоћник
Миленко ЛичанинИвица КрајићМилена ВуковићСтефан Ђошић

Место

Церовац
Церовац, Град Шабац, Мачвански управни округ, Централна Србија, Србија