Јединство – Думача

2 - 3
Завршено

Резултат

Клуб1. полувреме2. полувремеУкупноИсход
Јединство 022Пораз
Думача213Победа

ИНФО

Датум Време Сезона Коло
27.10.2019. 11.00 2019/20 7.

Службена лица

ДелегатСудија
Сретен БелићСара Богдановић

Место

Мала Врањска
Мала Врањска, Град Шабац, Мачвански управни округ, Централна Србија, Србија