Јединство 2020 – Варна

5 - 0
Завршено

Резултат

КлубУкупноИсход
Јединство 20205Победа
Варна 0120Пораз

ИНФО

Датум Време Лига Сезона Коло
02.10.2021. 15.30 ОФЛ "Мачва" - 2021/22. 2021/22. 4.

Службена лица

ДелегатСудија1. помоћник2. помоћник
Зоран ЈаковљевићОгњен МишићСаша МијатовићНикола Радивојевић

Место

Маови
Маови, Град Шабац, Мачвански управни округ, Централна Србија, Србија