Две одложене утакмице су разлог због којег ће ово коло остати некомплетно, које је иначе протекло без нерешених утакмица и са повољнијим односом у корист домаћих екипа од којих се издваја победа Мишара у дербију против Ранковца. Уз убедљиву победу од 4:0 дошла је бодовна предност која сада износи шест бодова у односу на данашњег ривала. Корман је искористио одложену утакмицу Метлића да тренутно преузме треће место на табели, мада екипе имају исти број утакмица јер је Корман “одрадио” своје коло у којем су били слободни. Свој пласман су побољшали победом у Баталагама 3:1. Преостале две утакмице у ОФЛ “Поцерина” су прекинуте у уводним минутима другог полувремена (видети НАПОМЕНЕ). Сава и Заблаће могу да рачунају на победе и нова три бода чиме су се учврстили у горњем делу табеле на петом, односно шестом месту.

Исти случај бележимо и у ОФЛ “Мачва”, а у питању је утакмица Јединство Јелен. Гости су допутовали некомплетни и без неопходног фонда играча, тако да је утакмица завршена много раније него што је предвиђена. Екипа из Маова сада се поново налази на другом месту са четири бода мање од Задругара, али и две утакмице мање, што је последица најновије одлуке, односно да се из такмичења искључи екипа Поцерине. Цуљковић и Џемеровац су оправдали своје боље пласмане у односу на ривале, Варну и Напредак. Уписали су победе као гости и дошли до својих 15, односно 12 бодова у случају екипе из Рибара. Такође, обе екипе су напредовале по једно место на табели. Другопласирани тим до овог кола – Рома, доживео је пораз у Дреновцу (2:1) због којег је пао на четврто место.

Иначе, термини поменутих одложених утакмица биће накнадно одређени.

У оквиру ове вести можете видети резултате деветог кола, као и стања на табели, која такође можете пратити у засебним секцијама сајта – РЕЗУЛТАТИ/РАСПОРЕД и ЛИГЕ.

Напомене: Јединство Јелен прекинута је у 40. минуту игре при резултату 4:0 за јер је екипа из Јеленче остала са недовољним бројем играча на терену. Исто важи и за утакмице Заблаће Бојић и Сава Младост Св. које су прекинуте у 46. и 51. минуту, при резултату 5:0 у Заблаћу, односно 4:0 у Мрђеновцу.